HOUSEBOATY  ŁODZIE PONTONOWE  POMOSTY

HOUSEBOATY  ŁODZIE PONTONOWE  POMOSTY

PARTNERZY:

Jakakolwiek redystrybucja lub powielanie części lub całości treści w jakiejkolwiek formie bez pozwolenia jest zabronione przez międzynarodowe prawa autorskiego

Torqeedo CRUISE 2.0 R

Pobór mocy w watach - 2000

Moc napędowa w watach - 1120

Porównywalne silniki benzynowe, moc napędowa) - 5H

Porównywalne silniki benzynowe, słupek) - 6KM

Ogólna maksymalna wydajność w procentach - 56

Ciąg statyczny w kg - 115

Zintegrowana bateria - nie

Napięcie w woltach - 24

Masa całkowita w kg -15,3 (S) 16,2 (L)

Długość cholewki w cm - 62,5 (S) 75,5 (L)

Prędkość śmigła przy pełnej mocy na obrotach - 1300 max.

 

Cruise 2.0R to odpowiednik silnika spalinowego o mocy 5, 6 koni mechanicznych. Potwierdzają to liczne testy i praktyka użytkowników. Silniki cruise są sterowane za pomocą elektronicznej dźwigni sterującej wyposażonej w wyświetlacz. Montując dźwignię do silnika i montując silnik na łodzi musimy pamiętać, że wszystkie połączenia wymagają dużej staranności i dobrych materiałów, ale pomoc specjalistycznego serwisu nie jest konieczna, operacja nie wymaga skomplikowanych narzędzi. Do każdego silnika firma dostarcza podstawowy zestaw przewodów miedzianych oraz wysokiej jakości włącznik (uwaga: silnik montowany do sterowni wymaga minimum dwóch dodatkowych śrub, aby trwale przykręcić go do pawęży).

W naszej ofercie znajdują się mocne elektryczne silniki zaburtowe wyprodukowane w Niemczech, z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, które są ciche, bardzo wydajne i ekologiczne. Mamy coraz więcej cichych stref na jeziorach i kanałach, dlatego Torqeedo to doskonały wybór dla naszych HOUSEBOATÓW,  ŁODZI PONTONOWYCH czy MOTORÓWEK.

Torqeedo CRUISE 4.0 R

Pobór mocy w watach - 4000 Napięcie w woltach - 48

Moc napędowa w watach - 2.040

Porównywalne silniki benzynowe (napędowe) - 8 KM

Porównywalne silniki benzynowe (ciąg) - 9 KM

Całkowita maksymalna wydajność w% - 51

Ciąg statyczny w kg - 214

Masa całkowita w kg - 18,0

Długość wału w cm - 62,5

Wymiary śmigła w calach - 12 x 10

Prędkość śmigła przy pełnej mocy na obrotach - 1250

 

4.0 R Cruise to elektryczny silnik zaburtowy zupełnie inny niż pozostałe. Jest to 48-woltowy silnik zaburtowy o ciągu 9 KM w porównaniu do zaburtowego silnika benzynowego! Sprawność Cruise 4.0 R jest bezkonkurencyjna - 51%, co oznacza, że możesz lepiej wykorzystać moc akumulatora niż inne dostępne na rynku silniki zaburtowe. Sprawność silników elektrycznych jest ważna, a Torqeedo zapewnia, że ich oferta silników zaburtowych jest bardzo wydajna. Cruise 4.0R ma ogólną sprawność 51%, co oznacza, że ponad połowa energii dostarczanej przez akumulatory jest przetwarzana na siłę napędową. - Co tak naprawdę oznacza, że będziesz mógł podróżować z mniejszym akumulatorem niż inne, mniej wydajne silniki zaburtowe. Cruise 2.0R wykorzystuje akumulatory kwasowo-ołowiowe, zazwyczaj cztery 12V połączone szeregowo. 4.0R Cruise jest wodoodporny (IP 67), dzięki czemu jest odporny na zanurzenie do głębokości 1m i maksymalnie do 1 godziny.

Torqeedo CRUISE 10.0 R

10kW - moc porównywalna z 20KM silników spalinowych.

Podnoszony elektrycznie

Lekka aluminiowa obudowa

Klasa wodoodporności IP67

Wbudowany komputer pokładowy

Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem pokazującym prędkość łodzi.

Nowa śruba pięciołopatkowa o wysokiej wydajności

 

10.0 R Cruise to elektryczny silnik zaburtowy zupełnie inny niż pozostałe. Jest to 48-woltowy silnik zaburtowy, który ma siłę ciągu 20 KM w porównaniu z zaburtowym silnikiem benzynowym! Sprawność silników elektrycznych jest ważna, a Torqeedo zapewnia, że ich oferta silników zaburtowych jest bardzo wydajna. Co naprawdę oznacza, że będziesz mógł podróżować z mniejszym akumulatorem niż inne, mniej wydajne silniki zaburtowe. 10.0R Cruise jest wodoodporny (IP 67), dzięki czemu jest odporny na zanurzenie do głębokości 1m i maksymalnie do 1 godziny. Może pracować również w słonej wodzie.

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

TORQEEDO

TIK TOK Oriontrade Houseboat

HOUSEBOATY ŁODZIE PONTONOWE POMOSTY PŁYWAJĄCE

  1. en
  2. de
  3. pl
  4. nl
  5. fr