PARTNERZY:

Jakakolwiek redystrybucja lub powielanie części lub całości treści w jakiejkolwiek formie bez pozwolenia jest zabronione przez międzynarodowe prawa autorskiego

KIM JESTEŚMY

ORION TRADE SP. Z O.O. jest producentem łodzi mieszkalnych, łodzi pontonowych i platform pływających. Jesteśmy firmą rodzinną, a nasze początki sięgają 2001 roku. Staliśmy się jednym z najlepiej prosperujących producentów wyrobów metalowych. Nasza firma rozwijała się przez tyle lat i zaczęła specjalizować się w spawaniu konstrukcji metalowych, aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej. Wieloletnie doświadczenie w branży żeglarsko-jachtowej, nowoczesne wyposażenie techniczne oraz zespół wyspecjalizowanych pracowników pozwoliły nam wejść na najwyższy poziom. Staliśmy się producentem własnych jednostek pływających takich jak HOUSEBOATY, ŁODZIE PONTONOWE oraz PLATFORMY PŁYWAJĄCE. Nasze produkty są również dostępne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie dostosować pokład do ich potrzeb, tak aby czuli się na nim swobodnie i bezpiecznie.

Od początku naszej działalności stawiamy na indywidualny charakter i wysoką jakość naszych wyrobów, co wielokrotnie zostało docenione przez naszych klientów.

Nasze produkty kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w oparciu o projekt klienta lub przedstawiając własne pomysły na jednostkę pływającą, która w pełni spełni Państwa oczekiwania.

     

TIK TOK Oriontrade Houseboat

HOUSEBOATY ŁODZIE PONTONOWE POMOSTY PŁYWAJĄCE

  1. en
  2. de
  3. pl
  4. nl
  5. fr

O NAS